POKRAČUJEME ĎALEJ | Odpáľme spoločne leto turnajom pod holým nebom. 💥  Zaži opäť pravú atmosféru a zábavu turnaja 3x3florbal prvýkrát aj so slnečnými lúčmi. ☀️

👉 KEDY: 25. júna 2023
👉 KDE: FLORPARK  ŤAHANOVCE (bývalýSkatepark)
👉 FORMÁT: 3+0 (3x3street)
👉 KATEGÓRIE: ALL (Pre všetkých)
👉 ŠTARTOVNÉ:
10€/osoba … v 1.vlne registrácie do 👉 10.6. (do 23:59 hod.)
13€/osoba … v 2.vlne registrácie do 👉 17.6. (do 23:59 hod.)
Zaregistruj sa čo najskôr a máš to za štandardnú cenu!

➡️ REGISTRÁCIE TÍMOV: https://www.3x3sport.sk/product/terrastavbh-cup/👈
– Ak by ti nedošlo potvrdenie registrácie, kontaktuj nás mailom.

📩 MAIL: office@www.3x3sport.sk
✅ (minimum 3 hráči v tíme, maximum 5 hráčov v tíme)
👉 Zaregistruj sám seba alebo registruj svoj tím 😉
👉 Nemáš florbalku? Nevadí, požičiame ti 😉
✅ A teraz už nemáš žiadnu výhovorku, tak príď si zašportovať s kamošmi a zabaviť sa. Tešíme sa na teba 😉

Pravidlá nájdete TU: https://www.3x3sport.sk/pravidla/

TABUĽKY SKUPÍN

SKUPINA | KATEGÓRIATÍMTÍMTÍMTÍM
🔻A | MIXPrešovké KoňareAkvaduktGerara ArrowsJalceFc Kosime🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Prešovké Koňare🏆0:00:00:00:00:00b
Akvadukt0:0🏆0:00:00:00:00b
Gerara Arrows0:00:0🏆0:00:00:00b
Jalce0:00:00:0🏆0:00:00b
Fc Kosime0:00:00:00:0🏆0:00b
🔻B | MIXLiptovskí ŠuhajiLatvijas florbola izlase4 mušketieriBratia LangošovciFBC Golden Knights🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Liptovskí Šuhaji🏆0:00:00:00:00:00b
Latvijas florbola izlase0:0🏆0:00:00:00:00b
4 mušketieri0:00:0🏆0:00:00:00b
Bratia Langošovci0:00:00:0🏆0:00:00b
FBC Golden Knights0:00:00:00:0🏆0:00b
🔻C | MIXFbc Dream TeamUNIONPukanceTigriceŤahanovské Včely🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Fbc Dream Team🏆0:00:00:00:00:00b
UNION0:0🏆0:00:00:00:00b
Pukance0:00:0🏆0:00:00:00b
Tigrice0:00:00:0🏆0:00:00b
Ťahanovské Včely0:00:00:00:0🏆0:00b
🔻D | MIXFBC Bratislava GiantsTak som chcelElite TeamArrowsVSŽ (Švagrovci)🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
FBC Bratislava Giants🏆0:00:00:00:00:00b
Tak som chcel0:0🏆0:00:00:00:00b
Elite Team0:00:0🏆0:00:00:00b
Arrows0:00:00:0🏆0:00:00b
VSŽ (Švagrovci)0:00:00:00:0🏆0:00b
🔻DETIKošickí panteriŽltý sneh KošiceFK SninaFK Sniperi🔸SKÓRE🔸BODY🔸PORADIE
Košickí panteri🏆0:00:00:00:00b
Žltý sneh Košice0:0🏆0:00:00:00b
FK Snina0:00:0🏆0:00:00b
FK Sniperi0:00:00:0🏆0:00b

ROZPIS ZÁPASOV

🕐ČASIHRISKODOMÁCIVÝSLEDOKHOSTIAPOPIS
9:001Akvadukt0:0Fc KosimeA
9:002Latvijas florbola izlase0:0FBC Golden KnightsB
9:151UNION0:0Ťahanovské VčelyC
9:152Tak som chcel0:0VSŽ (Švagrovci)D
9:301Gerara Arrows0:0JalceA
9:3024 mušketieri0:0Bratia LangošovciB
9:451Pukance0:0TigriceC
9:452Elite Team0:0ArrowsD
10:001Fc Kosime0:0Gerara ArrowsA
10:002FBC Golden Knights0:04 mušketieriB
10:151Ťahanovské Včely0:0PukanceC
10:152VSŽ (Švagrovci)0:0Elite TeamD
10:301Prešovké Koňare0:0AkvaduktA
10:302Liptovskí Šuhaji0:0Latvijas florbola izlaseB
10:451Fbc Dream Team0:0UNIONC
10:452FBC Bratislava Giants0:0Tak som chcelD
11:001Gerara Arrows0:0Prešovké KoňareA
11:0024 mušketieri0:0Liptovskí ŠuhajiB
11:151Pukance0:0Fbc Dream TeamC
11:152Elite Team0:0FBC Bratislava GiantsD
11:301Jalce0:0Fc KosimeA
11:302Bratia Langošovci0:0FBC Golden KnightsB
11:451Tigrice0:0Ťahanovské VčelyC
11:452Arrows0:0VSŽ (Švagrovci)D
12:001Prešovké Koňare0:0JalceA
12:002Liptovskí Šuhaji0:0Bratia LangošovciB
12:151Fbc Dream Team0:0TigriceC
12:152FBC Bratislava Giants0:0ArrowsD
12:301Akvadukt0:0Gerara ArrowsA
12:302Latvijas florbola izlase0:04 mušketieriB
12:451UNION0:0PukanceC
12:452Tak som chcel0:0Elite TeamD
13:001Jalce0:0AkvaduktA
13:002Bratia Langošovci0:0Latvijas florbola izlaseB
13:151Tigrice0:0UNIONC
13:152Arrows0:0Tak som chcelD
13:301Prešovké Koňare0:0Fc KosimeA
13:302Liptovskí Šuhaji0:0FBC Golden KnightsB
13:451Fbc Dream Team0:0Ťahanovské VčelyC
13:452FBC Bratislava Giants0:0VSŽ (Švagrovci)D
14:001Košickí panteri0:0Fk SniperiDeti
14:002Žltý sneh Košice0:0FK SninaDeti
14:2012A0:03C1/8finále - 1
14:2022B0:03D1/8finále - 2
14:4012C0:03A1/8finále - 3
14:4022D0:03B1/8finále - 4
15:0011A0:0Winner 1/8final - 2QF1
15:0021B0:0Winner 1/8final - 1QF2
15.2011C0:0Winner 1/8final - 4QF3
15:2021D0:0Winner 1/8final - 3QF4
15:401Fk Sniperi0:0FK SninaDeti
15:402Košickí panteri0:0Žltý sneh KošiceDeti
16:001Winner QF10:0Winner QF4SF1
16:002Winner QF20:0Winner QF3SF2
16:201Žltý sneh Košice0:0Fk SniperiDeti
16:202FK Snina0:0Košickí panteriDeti
16:401Loser SF10:0Loser SF2o 3 miesto
16:402Winner SF10:0Winner SF2Finále

Generálny partner

Hlavný partner

Zlatý partner

Zlatý partner

Copyright © 2023 3x3 Sport All rights reserved. Create by Mgraf.sk.